Conectum Finanse

Pomoc w spłacie kredytów i chwilówek

“Pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości” – to jeden z klasycznych i tajemniczych sloganów pojawiających się w 93% reklam pożyczek w Google.com

Kluczowe zasady dla Pożyczkobiorcy

Pożyczka prywatna poszukiwana - 4 zasady szukania dobrego inwestora

Zabójczo skuteczne praktyki firm pożyczkowych. W jaki sposób inwestorzy, pośrednicy, firmy pośrednictwa finansowego przyciągają Klientów?

Częste slogany firm pożyczkowych zaczynające się od: pożyczki pod zastaw”, “pożyczka bez BIK i KRD”, “szybka pożyczka bez rejestrów”, “pożyczki z komornikiem” i wiele podobnych stanowią dobry początek dla Klientów do znalezienia odpowiedniej oferty pożyczkowej. Po co zatem powyższe teksty? Usługodawcy umieszczają takie treści – po to, żeby… zarabiać. Pożyczki zazwyczaj mają duże oprocentowanie, dodatkowo kosztowne prowizje. Często, co niezgodne z prawem, pośrednicy pobierają z góry prowizję za poszukiwanie kredytu. Odradzamy! Nigdy nie korzystaj z takich pośredników!

Niestety, dla wielu Klientów pożyczka pod zabezpieczenia nieruchomości to nadal najlepsze rozwiązanie w zakresie spłaty zadłużenia – najczęściej jednak, o ile jej uzyskanie nie stanowi problemu, o tyle samo   Korzystając z tego odnośnika: pożyczka pod zastaw nieruchomości, otrzymujesz zniżkę 10% na pierwszą pożyczkę i dodatkowo możliwość przedłużenia pożyczki nawet na 4 lata. Zaciągnięcie dobrej pożyczki pod zastaw nieruchomości tzw. pod hipotekę, nie jest trudne jeśli znasz reguły i zasady, któ­rymi kie­rują się pro­fesjon­al­iści. Jeśli chcesz dostać rzetelną pożyczkę zabezpieczoną nieruchomością – dobrze jest postępować zgod­nie z naszymi regułami. Jak wziąć uczciwą pożyczkę?

Oto kluczowe zasady, przy wyborze pożyczki zabezpieczonej na nieruchomości:

 1. Pożyczki pod hipotekę, wpis w IV Dział Księgi Wieczystej. Pożyczkodawca wpisuje się jako wierzyciel hipoteczny w dział IV KW (księgi wieczystej), dzięki czemu przy ewentualnej licytacją nieruchomości przez komornika, w przypadku braku spłaty pożyczki pozostaje skarga na opis i oszacowanie nieruchomości.
 2. Pożyczki pod przewłaszczenie, wpis w II Dział Księgi Wieczystej. Pożyczkodawca staje się właścicielem mieszkania na czas trwania pożyczki, jednakże jednocześnie w dziale III KW winno być umieszczone roszczenie o zwrot nieruchomości po zwrocie pożyczki. W przypadku gdy pożyczka nie zostanie spłacona, Pożyczkodawca sprzedaje nieruchomość po jak najlepszej cenie, zaspokaja z tych środków swoje roszczenie i pozostałe środki oddaje Pożyczkobiorcy. Taka jest nasza praktyka.
 3. Pożyczki zabezpieczone w odróżnieniu od niezabezpieczonych zalety dla Klienta:
 • są tańsze procentowo nawet kilkakrotnie w porównaniu do pożyczek prywatnych z ubezpieczeniem (porównanie Provident, Profi Credit), co pozwala na optymalizację wydatków;
 • nie można zapożyczyć się ponad wartość zabezpieczenia,
 • dostępne są w kwotach rzędu nawet milionów złotych; co jest niemożliwe bez zabezpieczenia; dodatkowe informacje dostępne są tutaj: http://conectum.pl/pozyczki-pod-zastaw-nieruchomosci-prywatne/
 • dobre uzupełnienie działań nazywanych oddłużaniem.

Najważniejsze zasady przy zaciąganiu pożyczki prywatnej, inaczej nazywanej pozabankową, pod zastaw nieruchomości, czyli co powinno zwrócić Twoją uwagę przy tego rodzaju pożyczkach?

 1. Zawsze sprawdzaj umowę pożyczki pod zastaw nieruchomości! Jak w przypadku każdej umowy szczególnie takiej w obecności notariusza, należy niezwykłą uwagę zwracać na jej zapisy.
 2. Musisz być pewien, że taką pożyczkę będziesz w stanie terminowo regulować, dlatego warto się zastanowić nad zaciągnięciem takiego zobowiązania, gdyż należy liczyć się z możliwością utraty nieruchomości.
 3. Należy dokładnie przeliczyć jakie są łączne koszty pożyczki (odsetki, opłaty przygotowawcze, prowizje inwestora, prowizje pośredników, opłaty notarialne).
 4. Uzyskane środki należy niezwłocznie przeznaczyć na spłatę wszystkich zobowiązań (zadłużeń).
 5. Należy zabezpieczyć spłatę kredytu np. kredytem bankowym, uzyskaniem dodatkowego dochodu, możliwością przedłużenia umowy z obecnym inwestorem.

Chcesz się dowiedzieć co powiedzieli nasi Klienci o usłudze – pożyczka pod zastaw nieruchomości pozabankowa? Sprawdź opinie klikając w link poniżej!

Conectum opinie o pożyczkach

Dołącz do grona ponad 2 500 Klientów indywidualnych i firm z całej Polski, którzy już skorzystali z pożyczki pod zabezpieczenie nieruchomości lub kredytu bankowego z Conectum! Uzyskaj pomoc w spłacie kredytów i chwilówek!

Oddłużanie

Polska Izba Oddłużania: pomoc prawna dla zadłużonych oraz kredyty oddłużeniowe

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
~Janeczka

Tematyka zadłużenia jest dla mnie niezwykle wrażliwa, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić firmę Conectum jako skutecznych w oddłużaniu prawnym. Chcę również podziękować, za to iż wyprowadziliście moje sprawy na prostą i nawet gdy już nie wierzyłam daliście nadzieję. Byłam w takiej pętli kredytowej i chwilówkowej, że często odechciewało się żyć. Dzięki Wam znów spojrzałam na świat i zaczęłam być spokojnym człowiekiem. Jeszcze raz serdecznie dziękuję!!

Kalkulator kredytu

Kategorie

Szybki wniosek

  1
  0
  Skomentujx
  Oceń! ⭐⭐⭐⭐⭐
  Oddłużanie osób prywatnych i firm
  ◦Ocena: 4.9/5 z 11444.