Conectum Finanse

Jak zarabiać na promocjach bankowych? Oddłużanie

Na czym polega kredyt oddłużeniowy?
Masz pytania dotyczące oddłużania? Oddłużanie Wrocław #OddłużanieWrocław --Jak zarabiać na promocjach bankowych? Banki podnoszą opłaty, jednak nadal możemy znaleźć oferty, które pozwolą nam ich uniknąć, a nawet takie, które pozwolą zarobić. Aktywni klienci mogą liczyć na wiele więcej korzyści niż brak opłat za prowadzenie konta czy kartę debetową, dlatego warto sprawdzić, za co nasz bank nam zapłaci.

Jak zarabiać na promocjach bankowych?

Oddłużanie Wrocław, Conectum OddłużanieBanki podnoszą opłaty, jednak nadal możemy znaleźć oferty, które pozwolą nam ich uniknąć, a nawet takie, które pozwolą zarobić. Aktywni klienci mogą liczyć na wiele więcej korzyści niż brak opłat za prowadzenie konta czy kartę debetową, dlatego warto sprawdzić, za co nasz bank nam zapłaci.

Już w momencie rozpoczęcia współpracy z wybranym bankiem możemy trafić na promocję, w której otrzymamy bonus w formie atrakcyjnej premii. Może być ona wypłacona po otwarciu rachunku, po spełnieniu określonego warunku lub regularnie pod warunkiem aktywnego korzystania z konta.
Moneyback

Usługa moneyback to opcja, która pozwala nam odzyskać określony procent od wykonanych kartą transakcji bezgotówkowych. Jest to korzystne rozwiązanie dla każdego, kto płaci za swoje zakupy kartą, ponieważ za tę prostą czynność możemy zyskać nawet kilkaset złotych rocznie. Premie często są jednak ograniczane limitami miesięcznymi lub rocznymi.

Moneyback to również premie za dokonywanie innych czynności niż transakcje kartą. Banki nagrodzą nas także za płatności mobilne, internetowe czy za przelewanie wynagrodzenia.

Warto podkreślić, że moneyback to nie to samo co cashback, ponieważ klienci często mylą te dwie opcje. Cashback pozwala nam wypłacać gotówkę w sklepach, a moneyback odzyskać część wydanych pieniędzy.
Zwroty za płatności BLIK

BLIK to jedna z najbardziej innowacyjnych form płatności. Jest dostępny w aplikacjach mobilnych wybranych banków. Za pomocą aplikacji w telefonie zapłacimy za zakupy w sklepach stacjonarnych, internetowych, a także wypłacimy gotówkę z bankomatu. Będzie nam potrzebny do tego 6-cyfrowy kod, który wygenerujemy za pomocą aplikacji. Używając BLIK-a, możemy zaoszczędzić na zakupach lub otrzymać zwrot za wykonaną transakcję. Ta opcja zarabiania na bankowości łączy możliwość wykonania szybkiego przelewu bez konieczności wpisywania długiego numeru konta odbiorcy z licznymi zwrotami i premiami.
Nagroda za polecanie produktów banku

W wielu bankach największą premię dostaniemy za polecenie konta lub innych bankowych produktów znajomym. Jeśli osoby z naszego polecenia podpiszą umowę o dany produkt w banku i spełnią określone przez niego warunki, to możemy otrzymać premię nawet w wysokości kilku tysięcy miesięcznie. Jeśli chcemy zarabiać w ten sposób, to musimy zostać klientem danej instytucji i zarejestrować się na stronie programu poleceń lub przekazać nasz unikalny identyfikator osobie, która zakłada rachunek z naszego polecenia.

Często samo założenie konta przez osobę, którą polecimy, nie wystarczy, by otrzymać premię. Nasz znajomy musi spełnić określone warunki, do których m.in. należą: płatności kartą, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych lub wykonanie transakcji przez system transakcyjny, wszystko jest uzależnione od oferty banku, na którą się zdecydujemy. Kwota, którą wypłaci nam bank, często uzależniona jest od typu produktu, o który zawnioskują nasi znajomi.

Pozostałe możliwości

Wiele banków daje możliwość skorzystania z rabatów i promocji u partnerów banku, dzięki czemu mniej wydamy na nasze zakupy. Mniej zapłacimy za zakup biletów na wydarzenia kulturalne oraz za wybrane badania w prywatnych przychodniach lekarskich. Niektóre banki wypłacają też premię za przeniesienie konta z innego banku.

Jeśli dopiero planujemy otworzyć konto, to warto zwrócić uwagę na propozycje banków, które pozwolą nam otrzymać dodatkowe premie. Oczywiście musimy pamiętać o tym, aby z promocji korzystać mądrze i zapoznać się z ich regulaminem bardzo wnikliwie, pozwoli to nam uniknąć rozczarowań. Najważniejsze zagadnienia, na które powinniśmy zwrócić uwagę, to m.in. czas trwania danej promocji, limity kwotowe premii oraz czynności objęte daną promocją. Warto również wybrać rachunek, który przyniesie nam zwroty za operacje, które wykonujemy najczęściej. Jeśli nie mamy auta, nie wybierajmy konta z premią za zakup palia, tylko dlatego, że reklama zachęca nas wysoką kwotą nagrody. Jeśli często chodzimy do kina lub teatru, to poszukajmy rachunku, dzięki któremu dostaniemy zniżkę na bilety.

Masz pytania dotyczące oddłużania? Oddłużanie Wrocław #OddłużanieWrocław

Oddłużanie

Polska Izba Oddłużania: pomoc prawna dla zadłużonych oraz kredyty oddłużeniowe

Subscribe
Powiadom o
26 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stanton

Gdzie znajdę najlepsze usługi kredytowe?

pinuś

Szukam jakiegoś dobrego rankingu chwilówek czy możecie coś polecić?

Dug

NA czym polegają takie promocje bankowe? Że znajdujecie najtańszy kredyt gotówkowy czy co?

Richarys

Na jakich zasadach działają fundacje zajmujące się oddłużaniem? Skąd pobierają pieniądze? Często widzę reklamy takich fundacji a przecież nie powinny działać jak przedsiębiorca.

Richarys

Poszukuję fundacji oddłużanie aby pomóc mi wyjść z długów bez pieniędzy. Kogo możecie polecić?

Marlo

Posiadam promocyjne kody rabatowe na karty kredytowe – zainteresowanych proszę o kontakt w komentarzach.

SolaFin

Promocje są takie, że żeby wziąć kredyt trzeba dobrać kartę, konto, debet, wpływy na konto nie niższe niż xxxx i wiele więcej !!

Manuela

Posiadam bon rabatowy na kredyt hipoteczny prowizja byłaby obniżona o 750 zł. Zapraszam chętnych do pisania pod komentarzem.

Nata

Posiadam dostęp do dobrym kredytów oddłużeniowych i trudnych – jeśli jesteście zainteresowani proszę pisać w komentarzach.

Arek

Poszukuję kredytu z jedną rata na spłatę kilku chwilówek. Przeterminowanych po kilka dni jedna 30 dni. Czy ktoś może mi pomóc?

Kalkulator kredytu

Kategorie

Szybki wniosek

  26
  0
  Skomentujx
  Oceń! ⭐⭐⭐⭐⭐
  Oddłużanie osób prywatnych i firm
  ◦Ocena: 4.9/5 z 11444.