Najlepsze firmy oddłużeniowe – top 5 firm oddłużeniowych w Polsce!

W dzisiejszym niezwykle konkurencyjnym świecie musisz odpowiednio wykorzystać każdą szanse zdobycia przewagi nad konkurencją.

Lista TOP 5 firm oddłużających

Poniżej zamieszczamy listę TOP 5 naszego zestawienia. Konstruowaną według kryteriów: skuteczność (wyniki szacowane na podstawie opinii na forach internetowych), cena, szybkość działania, obsługa posprzedażowa, jakość obsługi, merytoryczne wsparcie.

Zaległe zadłużenie Polaków wyniosło 40,94 mld zł na koniec 2014 roku, co oznacza wzrost o 1,1 mld zł w skali roku. Tak wynika z raportu opracowanego przez BIG InfoMonitor.

Coraz więcej osób decyduje się na usługi firm oddłużeniowych – czyli takich jednostek, które w dwojaki sposób rozwiązują problemy dłużnika. Albo decydując się na udzielenie kredytu oddłużeniowego (najczęściej pod hipotekę) lub świadczących pomoc prawną w oddłużaniu.
__________________________

1. Conectum Finanse
2. Lexperto (Centrum Dłużnika)
3. eMediator
4. Prosell
5. PoCo

oddłużanie, top 5 firm oddłużeniowych

Nasza ocena została przygotowana podstawie ocen i opinii zebranych w internecie na stronach i forach branżowych. wykluczyliśmy strony, które przypominały spam. Dodatkowo zaznaczamy, że o kolejności decydowała też ilość ocen oraz częstotliwość wystąpień opinii o danej firmie. [Aktualizacja czerwiec 2019r.]

11 thoughts on “Najlepsze firmy oddłużeniowe – top 5 firm oddłużeniowych w Polsce!”

  1. Pingback: Konsolidacja chwilówek z windykacją – bez gwaranta i zdolności. - Polska Izba Oddłużania

  2. Dzisiaj to bardzo łatwo wpaść w długi. Gorzej już z nich wyjść, dlatego wszelkie opinie o firmach, które w tym pomagają są bardzo cenne. Ja przez własną głupotę wpadłem w spiralę długów. Dobrze zarabiałem, więc brałem pożyczki bez zastanowienia, jedna za drugą. Za bardzo przyzwyczaiłem się do mojego wygodnego trybu życie i nawet nie zauważyłem, kiedy długi zaczęły przekraczać dochody. Miałem zadłużenie na około 200 tys. w różnych bankach. Wtedy zacząłem szukać informacji o firmach oddłużeniowych, szperać na forach, szukać opinii. Ale to dopiero przyjaciel nakierował mnie. Dobrze, że pracują tam doświadczeni specjaliści, którzy nie zostawią klienta samego, bez pomocy z niezałatwionymi do końca sprawami.

  3. Dzięki za takie posty. Zawsze dobrze poczytać o takich firmach, na wypadek problemów. Mój brat w zeszłym roku zakończył współpracę z kancelarią Lexa. Mogę szczerze powiedzieć że pomogli mu zacząć życie od nowa. Zabezpieczyli majątek przed egzekucją, uporządkowali temat spłaty kredytów, pomogli w optymalizacji zusowskiej… Dużo tego było. Dobrze, że są jeszcze ludzie i różne firmy, które naprawdę pomagają, jak się jest w finansowym dołku.

Leave a Comment