Oddłużanie Osób Fizycznych i Firm

Oddłużanie Conectum | Actius Finanse | Polska

Oddłużanie Conectum i Actius dla firm i osób fizycznych jest naszą główną usługą. Jeśli chodzi o oddłużanie działamy głównie na zasadzie pożyczek oddłużeniowych z jedną rata na spłatę wszystkich zadłużeń również komorniczych. Przedstawiona oferta oddłużania należy traktować jako pomoc w zakresie wyjścia z długów, aczkolwiek oddłużanie jest zależne od wielu czynników, z których najważniejsze to historia w BIK, osiągany dochód, posiadanie zabezpieczenia nieruchomości.

Polska Izba Oddłużania to agregator firm i kancelarii oddłużeniowych. Siedziba to Warszawa jednak działamy z naszymi przedstawicielstwami na terenie całej Polski.

Dział Oddłużanie Conectum i Actius powstał z myślą o osobach zadłużonych mieszkających na terenie całej Polski, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z pożyczkami oddłużeniowymi lub pomocą prawną w zakresie oddłużania, aby w przybliżeniu określić Co trzeba zrobić przy wychodzeniu z długów. Dzięki Państwa komentarzom jesteśmy w stanie określić najlepszą drogę na wyjście z długów, czyli tzw oddłużanie.

Oddłużanie Conectum i Actius – nadal masz możliwość na wyjście z długów

Pomimo, że oddłużanie jest nadal mało znaną metodą na wychodzenie z długów wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom, możliwościom i zamierzeniom. Warunki współpracy są elastyczne, dlatego dopuszczamy możliwość pracy z rozliczaniem zależnym od Państwa możliwości. Nie stosujemy je jednak w przypadkach, w których wymagana jest zbyt duża inwestycja czasowa na realizację finansowania.

Oddłużanie Conectum i Actius. Prezentujemy Państwu możliwość oddłużania finansowego lub prawnego na każdym etapie spraw, również podczas windykacji lub zajęcia komorniczego. Oferta doradców finansowych oraz adwokatów w oddłużaniu Polskiej Izby Oddłużania (oddluzanie.org). Pomoc w oddłużaniu bez żadnych opłat wstępnych. Bezpłatna analiza sprawy o oddłużanie. Oddłużanie kredytów, chwilówek, pożyczek – pomoc prawna i finansowa w oddłużaniu – Polska Izba Oddłużania.

Oddłużanie Conectum | Actius Finanse | Polska

Polska Izba Oddłużania jest portalem finansowo-prawnym działającym w zakresie oddłużania finansowego i prawnego na terenie całego kraju. Głównym przedmiotem działalności jest oddłużanie dla naszych Mocodawców.

Pomagamy w uzyskaniu pożyczek i kredytów bez opłat wstępnych, jedynie po sukcesie. Oddłużanie kredytów, pożyczek, chwilówek, komornicze i windykacyjne. Oddłużanie: prawne, finansowe, pożcyzki pod zabezpieczenie nieruchomości, kredyty gotówkowe i kredyty oddłużeniowe. Profesjonalna pomoc w oddłużaniu bez opłat wstępnych. Oddłużanie i pomoc w uzyskiwaniu kredytów i pożyczek przez radców prawnych i doradców finansowych Polska Izba Oddłużania. Oddłużanie osób fizycznych i firm w zakładce: Oddłużanie Osób Prywatnych i Firm.

Historia Pana Adama z Poznania

Był rok 2007 Pan Adam* z Poznania zaciągnął kredyt przewalutowany do franka szwajcarskiego. Do 2017 roku kredyt spłacany był bez opóźnień, nawet w sytuacji gdzie Pan Adam wiedział o tym, że nieruchomość jest w chwili obecnej warta mniej niż koszt całkowity kredytu we frankach. Pan Adam zgłosił się do jednej z polecanych przez nas firm w celu uzyskania odszkodowania za nadpłacone środki na kredyt we frankach szwajcarskich.

Bank wraz z ubezpieczycielem początkowo nie chcieli przychylić się do propozycji, którą Pan Adam z naszymi namowami podjął samodzielnie, dlatego Pan zdecydował o tym, że to firma oddłużeniowa zajmie się dochodzeniem nadpłaconych kwot dotyczących tego kredytu frankowego. Udało nam się uzyskać aż 51 780 zł. Pan Adam polecił nas swojemu znajomemu z Poznania, który również zdecydował się na zajęcie się przez naszą kancelarię sprawami kredytu frankowego. Czekamy na pozytywne rozpoznanie naszego kolejnego pozwu. A gdybyście Państwo mieli problemy w takich sprawach zapraszamy do dołączenia spraw dla naszych adwokatów. Pan Adam, który był bardzo zadowolony z naszej pomoc zdecydował się na kredyt dla żony. Nasi doradcy zorganizowali dla niej kredyt po najniższych kosztach na rynku 5,99% na maksymalny okres spłaty.
Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy jeśli Państwo posiadacie takie sprawy!

*Dane zostały zmienione.

Niestety większość spraw, które samodzielnie podejmują nasi Klienci to zaniżone wypłaty z odszkodowania z kredytów frankowych lub w uzyskiwaniu samodzielnie kredytów gotówkowych. Również stawki odszkodowania są często zaniżanie. Rolą banków i ubezpieczycieli jest wypłata jak najniższych środków, natomiast naszą rolą jest wspieranie osób poszkodowanych. Kancelarie Odszkodowawcze niosą profesjonalną pomoc dla poszkodowanych lub zadośćuczynienie bez żadnych kosztów początkowych.  Oddłużanie pobiera maksymalnie 10% od pozyskanej kwoty wyłącznie po sukcesie. Czyli całe ryzyko bierzemy na siebie.

Ważne! Jeśli poszukujecie Państwo dobrej firmy lub kancelarii oddłużeniowej zachęcamy do skorzystania z naszej bezpłatnej analizy oraz konsultacji. 

Oddłużanie Osób Fizycznych i Firm Polskiej Izby Oddłużania prowadzi Poradnik dla Osób Zadłużonych w zakresie:
– Kredytów Frankowcyh (we frankach)
Kredytów Gotówkowych
– Odszkodowania komunikacyjne
– Upadłość Konsumencka
– Upadłość Przedsiębiorcza
Pożyczki pod zastaw nieruchomości
Sprzeciw od nakazu zapłaty

Za każdy powyższy przypadek należy się odpowiednie podejście do sprawy oddłużania finansowego i prawnego. Odszkodowania za wypadki należą się poszkodowanym z polis OC i przelewane są z kont ubezpieczycieli. Odszkodowawcze roszczenia skutecznie egzekwowane od firm ubezpieczeniowych należą do oferty kancelarii prawnych.

Naszym celem jest zapewnienie osobom zadłużonym profesjonalnej pomocy w uzyskaniu należnego finansowania i całkowitego oddłużenia.

Działając w imieniu swoich Klientów, występujemy o najwyższe kwoty pożyczek, kredytów, pożyczek pod zastaw nieruchomości, sprzeciwów od nakazu zapłaty, kredytów we frankach, upadłości konsumenckiej i przedsiębiorczej.

Brzmi to rozsądnie, chcę uzyskać więcej informacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oddłużania i kredytów oddłużeniowych, zarejestruj się telefonicznie pod numerem +48 731 306 481 lub wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą aby ustalić szczegóły:

  Kalkulator kredytu

  Kategorie

  Szybki wniosek

   Oceń! ⭐⭐⭐⭐⭐
   Oddłużanie osób prywatnych i firm
   ◦Ocena: 4.9/5 z 11444.