Opinie o Conectum, Conectum Finanse Kredyt

Opinie o Conectum Finanse. Weź kredyt z Conectum.pl

Conectum Finanse – to największa w Polsce firma specjalizująca się w pomocy prawnej i finansowej dla osób zadłużonych i nie tylko.

Conectum Finanse Opinie
Polecam: Grażyna Dziekońska Doradca finansowy z Dąbrowy Górniczej. 
Conectum to możliwość uzyskania trudnego kredytu.
Conectum to indywidualne podejście do spraw. 
Conectum to wreszcie pewność w uzyskaniu finansowej niezależności.

Conectum tworzą specjaliści prawa oraz doświadczeni doradcy finansowi, którzy pracowali w największych bankach i firmach pośredniczących w zakresie usług kredytowych . Z usług firmy można skorzystać online, kanałami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie lub po uprzednim umówieniu spotkania w siedzibie w Warszawie. Ta druga forma kontaktu jest zdecydowanie szybsza i dostępna bez względu na miejsce zamieszkania. Conectum Finanse to profesjonaliści, którzy służą pomocą w sytuacjach przejściowych problemów finansowych, a także zajmują się tzw. Trudnymi kredytami, które wymagają szerokiej wiedzy i odpowiedniego podejścia do tematu, a nie są dostępne nigdzie indziej.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej i porady finansowej

Współpraca rozpoczyna się od kontaktu i przedstawienia sprawy. To nic nie kosztuje. Z racji tego, że to największa w Polsce firma świadcząca tego typu usługi, można liczyć na konkurencyjne stawki. Pierwszym krokiem jest kontakt z dedykowanym opiekunem sprawy i przedstawienie sprawy. Po zapoznaniu się z dokumentacją, przedstawione zostaną najlepsze drogi wyjścia z sytuacji, dowiesz się jakie będą koszty i wówczas podejmiesz decyzję o skorzystaniu z pomocy prawnej lub poszukiwaniu finansowania w sprawach trudnych.

Według wielu badań w Polsce istnieje ogromne zapotrzebowanie na pomoc prawną i profesjonalne doradztwo finansowe. W ciągu ostatnich 5 lat jedynie 19% Polaków skorzystało z usług prawników różnych specjalności, aż 97% przedsiębiorców nie ma stałej pomocy prawnej. Dlaczego? Bo powszechne jest przekonanie, że usługi prawników są drogie, a płaci się już za „naciśnięcie klamki” kancelarii.

Aby to zmienić trzeba zorganizować dostęp do usługi w taki sposób, by w przystępnej cenie lub bezpłatnie można było dostać wysokiej jakości, profesjonalną poradę prawną. Taką właśnie świadczy Conectum.

W czym specjalizuje się Conectum?

Conectum przede wszystkim zajmuje się skutecznymi sposobami wychodzenia z długów.. Oferują różne formy współpracy, dostosowane do możliwości, potrzeb i portfela klienta, stąd też każda sprawa wyceniana jest indywidualnie. Działając w sieci, świadczą usługi klientom w całej Polsce.

Dla klientów indywidualnych oraz firm

Oferta kancelarii skierowana jest do klientów indywidualnych, korporacji, instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Zakres usług jest i zróżnicowany. Szczegółowo można się z nimi zapoznać na stronie Conectum Finanse w zakładce Usługi. Conectum cieszy się pozytywnymi opiniami zarówno wśród osób prywatnych jak i firm. To często polecana przez zadłużonych ostatnia deska ratunku.

Co warto wiedzieć?

Usługi prawne na telefon są bardzo popularne i łatwo dostępne między innym w krajach Europy Zachodniej tj.: Austrii, Francji, Danii, Niemczech, Szwajcarii, Szwecji, Norwegii – gdzie często są elementem ubezpieczenia pojazdu, mieszkania czy przedsiębiorstwa lub usługą dodatkową w ofercie bankowej. W Niemczech aż 80% obywateli ma stały dostęp do pomocy prawnej.

Masz problemy finansowe lub szukasz najlepszej pożyczki czy kredytu? Weź kredyt lub pożyczkę z Conectum.pl

Nie ma sytuacji bez wyjścia, jednak jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy i umiejętności, ciężko wyjść z zadłużenia a tym bardziej uzyskać kredyt z banku. Doświadczenie, wiedza, umiejętność rozmowy z wierzycielem, przekłada się na efekty, które pomagają wyjść na prostą. Weź kredyt z Conectum i na stałe pozbądź się długów, a wszystko zaledwie w kilka dni!

Odwiedź stronę Conectum Finanse.

26 thoughts on “Opinie o Conectum Finanse. Weź kredyt z Conectum.pl”

 1. Ile mniej więcej czeka się na taki kredyt? Jaka jest prowizja w % ? Czy te pożyczki są bezpieczna? Słyszałem, że spłacają całość długu, jeśli się nie uda spłacić całości to w ogóle nie dają pożyczki, czy to prawda?

 2. Jaką pożyczkę chcesz uzyskać? Bankową czy prywatną? Na pewno musisz mieć dokumenty potwierdzające, że jesteś właścicielem nieruchomości oraz te potwierdzające jej wartość – np. operat szacunkowy.

 3. Polecam wszystkim tą firmę , rzetelna oraz wszystko sprawie załatwione w kilka dni. Dłużej zajęło mi zebranie dokumentów z gminy niż wypłata środków za pośrednictwem Conectum.

 4. Poziom i obsługa na najwyższym poziomie. Duża kultura osobista pracowników BOK. Szybkie przelewy na konto pożyczkobiorcy.

 5. Witam. Osobiście jestem bardzo zadowolona, jak zachodzi taka potrzeba, wszystko przebiega szybko i sprawnie bez najmniejszych problemów. Polecam Conectum!

 6. Wypełniłam wniosek i pożyczkę otrzymałam bardzo szybko, koszt w porównaniu z innymi firmami nie jest wygórowany. Zarejestrowana jestem w tej firmie, mam przydzielonego doradcę i nigdy się na nim nie zawiodłam.

 7. Kilka miesięcy temu miałam dość poważne problemy finansowe, w które wpędził nas partner. Zostałam sama z długami i dwójką dzieci. Dziękuję Conectum, bo gdyby nie pomoc Conectum, to dziś pewnie siedziałabym na jakimś oddziale dla nerwowo chorych. Pracownicy mają bardzo fajne podejście do klienta, potrafią wszystko spokojnie i bez szyderstwa z dłużnika. Szczerze polecam!

 8. Conectum posiada własnych inwestorów dlatego wszystko przebiegło szybko i sprawnie. A środki na koncie już są 🙂

 9. Jestem dłuznikiem i wstyd się do tego przyznać. Ale w Conectum potraktowali mnie bardzo poważnie i z sercem. Cieszę się ze miałem okazje skorzystać z Państwa pomocy!

 10. Conectum opinie jak najbardziej pozytywne. Jedyna taka firm, indywidualny opiekun sprawy, dodatkowo zawsze otwarci ludzie w biurze obsługi. Polecam!

 11. Ogólne moje odczucie co do podejścia do klienta w Conectum oraz zaangażowanie w sprawę jest według mojej opinii bardzo dobre ,sumiennie i myślę że nie można się zbytnio do czego uczepić. Osobiście jestem bardzo zadowolony.

 12. bardzo solidna firma rewelacyjna obsluga mila i szybka. Wstyd się przyznać ale miałem olbrzymie długi a tutaj uzyskałem pożyczkę pod zastaw nieruchomości na 150 000zł

 13. Pełen profesjonalizm i rzetelność, żadnych utajnionych kosztów, zasady przejrzyste i dogodne dla klienta, a kredyt na dowolny cel.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *